Voetballer

Nieuws

15 jul 2019

Voorlopige indeling alle Davo teams


De KNVB heeft de voorlopige competitie-indeling bekend gemaakt. Omdat het zoals gezegd een voorlopige indeling is, kan vanzelfsprekend nog het een en ander gewijzigd worden. Trainers/leiders van de Davo teams die zich niet in de indeling kunnen vinden, worden verzocht contact op te nemen met het bestuur.

Davo 1 (zondag)
4e klasse G
Heeten 1
Davo 1
Lettele 1
Holten 1
Haarle 1
Ulu Spor FC 1
Nieuw Heeten 1
Enter 1
Hoonhorst 1
SDOL 1
Broekland 1
ABS 1
Zwolle SV 1

Davo 2 (zaterdag)
6e klasse 29
Teuge SP 4
Haarlo SP 2
Colmschate 2
csv Apeldoorn 11
FC Zutphen 5
AZC 3
Warnsveldse Boys 2
FC RDC 4
Davo 2
Gorssel 3
Sportclub Deventer 2 (B.M.)
Helios 6

Davo 2 (zondag)
7e klasse 37
Davo 2
Emst 5
Epe 5
Columbia 7
Albatross 5
TKA 5
Klarenbeek SC 4
WWNA 5
IJsselstreek 2
Kieviten De 3
Go Ahead D. 4

Davo 3 (zaterdag)
6e klasse 28
SVVN 6
DES 6
Excelsior'31 12
Excelsior'31 13
Hulzense Boys 6
Hellendoorn v.v. 4
Gazelle De 2
FC RDC 3
Holten 2 za.
Helios 5
Davo 3
s.v. Rijssen 5

Davo 3 (zondag)
7e klasse 38
Kon. UD 3
Davo 3
WSV 10
Activia 4
Albatross 4
Go Ahead D. 5
Voorst 5
TKA 4
Voorwaarts T 11
Colmschate 4
Twello SV 3

Davo JO14-1
3e klasse 5
NEO JO14-1
Davo JO14-1
Enter Vooruit JO14-1
CSV '28 JO14-3
La Premiëre JO14-1
EZC '84 JO14-1
Wilsum JO14-1
SJO FC Dalfsen JO14-2

Davo JO11-1
3e klasse 5
Schalkhaar JO11-3
Schalkhaar JO11-4
Rohda R. JO11-3
Colmschate JO11-2
Haarle JO11-1
VV Lettele JO11-1G
IJsselstreek JO11-1
Sportclub Deventer JO11-2
Davo JO11-1
ABS JO11-1
Go Ahead D. JO11-2

Davo JO10-1
2e klasse 11
Diepenveen JO10-1
Rohda Raalte JO10-2G
AZC JO10-1G
Sportclub Deventer JO10-2
FC Zutphen JO10-2G
FC RDC JO10-1
Wijhe '92 JO10-2
Activia JO10-1G
Go Ahead D. JO10-1
Koninklijke UD. JO10-1G
Colmschate JO10-2
Heino JO10-1
Davo JO10-1
Wesepe JO10-1

Davo JO9-1
3e klasse 12
Schalkhaar JO9-3
Colmschate JO9-3
Diepenveen JO9-1G
Voorwaarts T JO9-2G
Voorwaarts T JO9-3
Blauw Wit'66 JO9-1G
Sallandia JO9-1
Turkse Kracht JO9-1
Davo JO9-1
FC RDC JO9-1
Kon. UD JO9-1G
ABS JO9-1

Davo JO8-1
4e klasse 17
Diepenveen JO8-1G
ABS JO8-1G
Sportclub Deventer JO8-2
Koninklijke UD JO8-1G
Colmschate JO8-4
Colmschate JO8-5
Sallandia JO8-1
Activia JO8-1
Go Ahead D. JO8-1
Davo JO8-1
Lettele JO8-1

Davo MO13-1 (8 tegen 8)
3e klasse 8
Excelsior'31 MO13-3
Enter Vooruit MO13-1
Enter MO13-1
Hector MO13-1
Blauw Wit'66 MO13-1
Rietmolen MO13-2
Davo MO13-1

Davo MO11-1
2e klasse 5
Terwolde MO11-1
FC Zutphen MO11-1
Eerbeekse Boys MO11-1
SJO Oeken/Brummen MO11-2
WSV MO11-1
Davo MO11-1

Deel dit artikel op social media: